Y0007138K000B0L
MFR.Part #
Y0007138K000B0L
JLCPCB Part #
C1493641
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 138kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS