Y000712K7000F9L
MFR.Part #
Y000712K7000F9L
JLCPCB Part #
C1462459
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.7kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS