Y0007100K000B369L
MFR.Part #
Y0007100K000B369L
JLCPCB Part #
C1482719
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS