WYO222MCMDRYKR
MFR.Part #
WYO222MCMDRYKR
JLCPCB Part #
C1635089
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS