WYO123MCMCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WYO123MCMCF0KR
JLCPCB Part #
C1643191
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS