WSR5R3000FEK
MFR.Part #
WSR5R3000FEK
JLCPCB Part #
C4307274
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS