WSR3R2000FEA
MFR.Part #
WSR3R2000FEA
JLCPCB Part #
C844302
Package
SMD,7x11.6mm
Description
200mΩ 3W Alloy Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ SMD,7x11.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS