WSR3R1500FEA
MFR.Part #
WSR3R1500FEA
JLCPCB Part #
C2090840
Description
150mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS