WSR3R1200FEK
MFR.Part #
WSR3R1200FEK
JLCPCB Part #
C4104701
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS