WSR2R8600FTA
MFR.Part #
WSR2R8600FTA
JLCPCB Part #
C4072371
Description
-65℃~+275℃ 2W 860mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount