WSR2R7100DEK
MFR.Part #
WSR2R7100DEK
JLCPCB Part #
C4234416
Description
-65℃~+275℃ 2W 710mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS