WSR2R1500FEA
MFR.Part #
WSR2R1500FEA
JLCPCB Part #
C2076307
Description
150mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS