WSR2R0125FEB
MFR.Part #
WSR2R0125FEB
JLCPCB Part #
C4306743
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS