WSL2512R4000JTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSL2512R4000JTA
JLCPCB Part #
C4318884
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1W 400mΩ ±5% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount