WSL1206R1800DEA18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSL1206R1800DEA18
JLCPCB Part #
C3989134
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 180mΩ 500mW ±0.5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS