WSL12062L500FEA18
MFR.Part #
WSL12062L500FEA18
JLCPCB Part #
C3958234
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 2.5mΩ 500mW ±1% ±275ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS