WR404140A1002J4100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WR404140A1002J4100
JLCPCB Part #
C3419700
Package
Plugin,D3.9xL10mm
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS