WKP472KCPYREKR
MFR.Part #
WKP472KCPYREKR
JLCPCB Part #
C1644251
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 760V Y1 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS