WKP332MCPEH0KR
MFR.Part #
WKP332MCPEH0KR
JLCPCB Part #
C1642721
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS