WKO681MCPSAHKR
MFR.Part #
WKO681MCPSAHKR
JLCPCB Part #
C3287196
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 680pF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS