WKO472MCPEJGKR
MFR.Part #
WKO472MCPEJGKR
JLCPCB Part #
C3285838
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±20% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS