WKO472KCPEJ0KR
MFR.Part #
WKO472KCPEJ0KR
JLCPCB Part #
C1641562
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS