W1X223MCVCP0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
W1X223MCVCP0KR
JLCPCB Part #
C1644506
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 22nF 275V X1 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS