VY1472M61Y5UC6TV0
MFR.Part #
VY1472M61Y5UC6TV0
JLCPCB Part #
C3286159
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS