VY1222M43Y5UC63V0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VY1222M43Y5UC63V0
JLCPCB Part #
C1620207
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS