VX80100PWHM3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX80100PWHM3/P
JLCPCB Part #
C6000415
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 100V 40A 800mV@40A 800uA@100V TO-247AD Schottky Diodes ROHS