VX60M45PW-M3/P
MFR.Part #
VX60M45PW-M3/P
JLCPCB Part #
C7389474
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 30A 450uA@45V 45V 600mV@30A TO-247AD Schottky Diodes ROHS