VX60120CHM3/P
MFR.Part #
VX60120CHM3/P
JLCPCB Part #
C7149906
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 120V 30A 600uA@120V 940mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS