VX40120C-M3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX40120C-M3/P
JLCPCB Part #
C6926122
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 600uA@120V 830mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS