VTVS63GSMF-HM3-18
MFR.Part #
VTVS63GSMF-HM3-18
JLCPCB Part #
C1980038
Description
-55℃~+175℃ 108V 227pF 3.65A@10/1000us 400W@10/1000us 50nA 63V 75.99V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS