VTVS11ASMF-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VTVS11ASMF-M3-18
JLCPCB Part #
C1981001
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 11.2V 13.9V 18V 21.13A@10/1000us 400W@10/1000us 50nA 910pF IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS