VS-VSKCS203/100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-VSKCS203/100
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 12.8kA 200A 3mA@100V 990mV@100A - Schottky Diodes ROHS