VS-HFA16TB120S-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-HFA16TB120S-M3
JLCPCB Part #
C17510425
Package
TO-263AB
Description
-55℃~+150℃ 1.2kV 135ns 16A 3.93V@32A TO-263AB Switching Diodes ROHS