VS-HFA08TB60-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-HFA08TB60-M3
JLCPCB Part #
C468157
Package
TO-220AC-2
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.7V@16A 300nA@600V 36W 37ns 600V 60A 8A TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS