VS-C12ET07T-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-C12ET07T-M3
JLCPCB Part #
C3758838
Package
TO-220AC
Description
1.7V@12A 650V 65uA@650V TO-220AC Schottky Diodes ROHS