VS-80CPQ020-N3
MFR.Part #
VS-80CPQ020-N3
JLCPCB Part #
C5358643
Package
TO-247AC-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 2.2kA 20V 360mV@40A 5.5mA@20V 80A TO-247AC-3L Schottky Diodes ROHS