VS-80APS12-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-80APS12-M3
JLCPCB Part #
C468127
Package
TO-247AC-3
Description
1.17V@80A 1.2kV 100uA@1.2kV 80A Independent TO-247AC-3 Diodes - General Purpose ROHS