VS-63CPQ100-N3
MFR.Part #
VS-63CPQ100-N3
JLCPCB Part #
C335785
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 2.2kA 300uA@100V 30A 920mV@60A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS