VS-60EPS16-M3
MFR.Part #
VS-60EPS16-M3
JLCPCB Part #
C506457
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.15V@60A 1.6kV 100uA@1.6kV 60A 950A Independent TO-247AC Diodes - General Purpose ROHS