VS-60EPF04-M3
MFR.Part #
VS-60EPF04-M3
JLCPCB Part #
C506454
Package
TO-247AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@60A 100uA@400V 400V 60A 70ns TO-247AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS