VS-60APH03-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60APH03-N3
JLCPCB Part #
C241876
Package
TO-247AC-3
Description
10uA@300V 1V@30A 300V 60A Independent TO-247AC-3 Diodes - General Purpose ROHS