VS-47CTQ020S-M3
MFR.Part #
VS-47CTQ020S-M3
JLCPCB Part #
C3757507
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1kA 20A 20V 3mA@20V 450mV@20A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS