VS-40L45CW-N3
MFR.Part #
VS-40L45CW-N3
JLCPCB Part #
C7116576
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@45V 20A 45V 530mV@20A TO-247AC Schottky Diodes ROHS