VS-40EPF12-M3
MFR.Part #
VS-40EPF12-M3
JLCPCB Part #
C506448
Package
TO-247AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 1.4V@40A 100nA@1.2kV 40A 95ns TO-247AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS