VS-40CPQ100-N3
MFR.Part #
VS-40CPQ100-N3
JLCPCB Part #
C499519
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.25mA@100V 100V 2.95kA 40A 910mV@40A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS