VS-40CPQ045-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-40CPQ045-N3
JLCPCB Part #
C506447
Package
TO-247AC-3
Description
1 Pair Common Cathode 40A 45V 4mA@45V 590mV@40A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS