VS-32CTQ025S-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-32CTQ025S-M3
JLCPCB Part #
C6604176
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 1.75mA@25V 15A 25V 490mV@15A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS