VS-30WQ03FN-M3
MFR.Part #
VS-30WQ03FN-M3
JLCPCB Part #
C3760224
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 2mA@30V 3.5A 30V 450mV@3A 535A TO-252(DPAK) Schottky Diodes ROHS