VS-30EPH06-N3
MFR.Part #
VS-30EPH06-N3
JLCPCB Part #
C2941039
Package
TO-247AC
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 2V@30A 300A 300nA@600V 30A 31ns 600V TO-247AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS