VS-30EPH03-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30EPH03-N3
JLCPCB Part #
C17512332
Package
TO-247AC
Description
-65℃~+175℃ 1.25V@30A 300V 30A 38ns 60uA@300V TO-247AC Switching Diodes ROHS